Autor stránek

Autor stránek

tomm
Jestli se Vám něco nelíbí, tak si štěkněte...

Chovatelská stanice

Irských setrů a Německých krátkosrstých ohařů

aloe-vera.jpg
model_listu_aloe_vera.JPG

Listy aloe vera se skládají ze dvou hlavních složek. Šlupka listů obsahuje latex, který má pálivou a hořkou chuť. Při kontaktu s pokožkou může působit dráždivě a nedoporučuje se ani k běžnému orálnímu užívání. Druhá a důležitější složka listů aloe vera průhledná gelová tekutina uvnitř listu, která je nositelem nejvýznamnějších látek v této rostlině.

O aloe se ještě před nedávnem tvrdilo, že obsahuje více než 75 známých látek. Pokračující vědecké výzkumy však dokazují, že takovýchto známých ingrediencí je více než 200 a všechny jsou obsažené přibližně v 5 % rostliny. Zbytek představuje voda, takže jednotlivé léčivé složky jsou obsažené v malém množství. Díky synergickému působení těchto substancí však jejich účinnost maximálně roste a výsledný efekt je tak nad očekávání vyšší.
Výrobky, které Vám můžeme nabídnout, doporučit a také objednat a doručit:
Aloe Vera Spray pro lesklou srst

Dodává srsti okamžitě lesk a zároveň posiluje kořeny chlupů.  Vytvořený film odpuzuje špínu i prach a chrání proti vlhku. Usnadní rozčesávání. Je téměř bez parfemace.
aloevera (1).jpg
aloe-vera-plant-250x250.jpg
Aloe Vera Spray rychlé pomoci pro zvířata

Posiluje přirozenou cestou ochrannou funkci pokožky Vašeho mazlíčka. Obsahuje výtažek z cistu, dodává pokožce potřebnou vlhkost a podporuje ochranu před obtížným hmyzem. Vhodný také pro všechny druhy lehčích poranění, jako jsou oděrky, řezné rány, popálení, naražená místa a pohmožděniny. Okamžitě uklidňuje a urychluje uzdravení postiženého místa.
Aloe Vera Šampon pro zvířata

Jemný nedráždivý šampon pro zvířata odstraňuje špínu a nepříjemný zápach. Aloe Vera a provitamin B5 dodávají srsti hydrataci, zjemňují ji a navracejí přirozený lesk. Šampon obsahuje složky usnadňující rozčesávání dlouhosrstých plemen a je téměř bez parfemace. Obsahuje 40 % Aloe Vera.
Aloe-Vera-Benefits.jpg
aloe-vera-plant.gif
Doplňkové krmivo pro psy

Doplňková krmná směs obsahující colostrum s vysokou hladinou imunoglobulinů a aminokyselin a glukan z pivních kvasnic. Výrazně tak podporuje imunitní systém Vašeho psa.

Složení: Maso a vedlejší živočišné produkty, kvasnice (34 % extrahovaného droždí), mléčné výrobky (6 % kolostra, sušeného zmrazením), vejce a výrobky z vajec, ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu.

logo.jpg
Bamboo Bloom

Bamboo Bloom

Letkov 02/2015
Arna

Arna

01/2018
Mína

Mína

06/2016
Ambra al."Sára"

Ambra al."Sára"

České Budějovice, 10/2006
Cira

Cira

Nezvěstice, 04/2009
Ferry

Ferry

05/2014
Z Radyňského panství
Chovatelská stanice Irských setrů a Německých krátkosrstých ohařů
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one